tour-fl.lv

Francijas Klimats un Apskates objekti

francijas_juras_krastiJa runājam par Francijas Klimatu apskates objektiem un dabu, tad francija viennozīmīgi ir interesanta vieta, kuru apmeklēt gan ziemā gan vasarā jo šinī teritorijā ir iespējams sastapt gan Alpu kalnus, gan okeānus gan vienkāršu klimatu kas līdzīgs mūsu pašu ziema/pavasaris/vasara/rudens. Ja skatāmies uz Francijas teritoriju, kas ir lielāka nekā 640 tūkstoši kvadrātkilometru, tad šajā zemes nostūrī jūs varat sastapt visu sākot no Vidusjūras tropu augiem līdz pat kalnainiem klimatiem, kur ziema ir vairāk nekā 150 dienas gadā. Francija izsenis ir bijusi slavena ar saviem vīna laukiem un kalnu atpūtas kompleksiem priekš slēpotājiem un citiem ziemas sporta veidu cienītājiem. Alpu kalni ir ļoti pateicīgi šajā ziņā, jo citviet sniega sega šajā reģionā nenokūst visu gadu, bet lielākajā apvidū sniegs ir vairāk nekā pusgadu un tas nozīmē ļoti daudz iespējas ziemas sporta-veidu cienītājiem.
Ja skatāmies tieši vairāk ģeogrāfiskos izvirzījumus tad ir redzams ka klintis ir ļoti izteikta Francijas piejūras pazīme un nereti krasti ir klinšaini un tādēļ nepieejami atpūtniekiem un peldētājiem. Bet protams, pastāv arī smilšainas okeāna pludmales, kas parasti ir plaši apdzīvotas un izmantotas jo atrodas piepilsētu tuvumā.

Ja skatāmies uz Francijas lauksaimniecības nozari un atstrādātajām zemēm, ir skaidri redzams, ka šī valsts ir viena no galvenajiem kultūras centriem Eiropā. Francijā vairāk nekā 7% iedzīvotāju ir nodarbināti ar lauksaimniecību saistītās nozarēs un tas ir daudz vairāk, kā blakus esošajās valstīs. Francijas galvenie eksporta objekti ir vīns, cukurbietes, liellopu gaļa, auzu pārslas un arī citi graudaugi, bet runājot liellopu gaļu, tad lielākajā daļā lauksaimniecību ir liellopi, kas tiek turēti gan pašu vajadzībām, gan arī nodošanai un naudas pelnīšanai.

Ja apskatam iespaidīgākos objektus un vietas, ko Francija mums var piedāvāt, tad noteikti ir jāpiemin Parīze ar Luvru un Eifeļa torni, Franču Rivjera, St-Tropez pilsēta kā arī Versaļas pils un protams Alpu kalni. Francija ir viena no populārākajām un iemīlētākajām tūristu apskates vietām un staigājot pa kādu no iepriekš minētajām vietām tūristu skaits salīdzinoši ar vietējiem iedzīvotājiem būs patiešām iespaidīgs.