tour-fl.lv

Ceļojums kredītā

Ceļojumi ir veids, kā cilvēki var iegūt jaunas iedvesmas, apskatīties, kā cilvēki dzīvo citviet pasaulē un būtībā izbaudīt brīvību, bet nereti cilvēki izvēlas braukt ceļojumā ņemot kredītu un ne jau kādu patēriņa, bet gan bezprocentu ātro kredītu, kas parasti ir diezgan riskants darījums. Ja ceļojums ir īss un pēc tā ir zināms, ka būs ātri iespējams saņemt lielu naudas apjomu, tad, varbūt, arī šāds kredīts var būt noderīgs, bet parasti jau cilvēki brauc ceļojumā, un paņemot kredītu nemaz nedomā, kā to atmaksāt, tikai domā, kā izklaidēties un, kā sasniegt savus īstermiņa mērķus. Bet vai tad labāk nav sakrāt naudu un tikai tad braukt šajā ceļojumā, vai tomēr vajadzīgs ņemt kredītu?

Kredīts parasti ir kā liela rūpala, jo pat tad, ja šis aizdevums nebūs jāatdod tūlīt, cilvēks tik un tā nevar kārtīgi izklaidēties, jo katra centa iztērēšana atgādina, ka šī nauda nav tava un tu to aizņēmies uz kādu laiku, bet pēc tam tā būs jāatdod. Tāpēc arī kredīts ceļojumam ir tik nepareizs, jo visu laiku tad, kad vajadzētu atpūsties tu jutīsies slikti, jo šī nauda nav tava un tev tāpat būs jāatdod.

Bet, kā tad būtu pareizi darīt?

Pamatā jau tev vajadzētu iepriekš izplānot to, kur tu dosies, cik daudz naudu vajadzēs un kas vēl būs nepieciešams un tikai tad ir iespējams sākt domāt par šīs naudas sakrāšanu. Ja tu plāno ceļojumu tepat pa Baltiju vai Latviju, tad visticamāk ka ar dažu mēnešu iekrājumiem arī pietiks, bet ja tu plāno lidot uz indiju, ASV vai Ķīnu visticamāk, ka tev vajadzēs krāt pat vairākus gadus, jo šie ceļojumi nereti ir ļoti dārgi un ne jau tikai aviobiļetes maksā naudu, bet arī dzīvošana un katrā apskates vietā, ko tu vēlies apmeklēt tev nāksies tērēt naudu. Ja tu zināsi savu īsto mērķi un summu, kas tev ir nepieciešama tu varēsi sākt plānot, kā šo summu sakrāt un vai nu to darīt ilgākā laikā katru mēnesi noliekot mazāku naudas summu vai arī īsākā laikā, samazinot savus tēriņus. Tas jau ir atkarīgs no cilvēka un kā kuram ir vieglāk.

Jebkuram ceļojumam būtu jābūt izbaudāmam un nebūtu jā-raizējas par to, kā naudu, kas tiek tērēta tu varēsi atmaksāt vai arī, kā tikai ietaupīt, lai tā nebeigtos, tāpēc arī vislabākais veids ir to jau iepriekš sakrāt un tikai tad doties savā ceļojumā un pat nav nozīmes vai tas būs plānots vai spontāns, galvenais, lai būtu pietiekoši līdzekļi un nebūtu visu laiku jāuztraucas par naudu!